Црквени хор из Бечеја прославио славу

На празник Обновљења храма светог великомученика Георгија, 3/16. новембра, Црквени хор „Свети великомученик Георгијеˮ при бечејском храму посвећеном светом великомученику Георгију, прославио је своју славу.

Уочи празника служено је бденије у храму Светог великомученика Георгија, на коjeм је началствовао протојереј Слободан Лазић, парох бечејски, уз саслужење бечејских ђакона, Дарка Вујкова и Леонтија Бороша.

Света Литургија на дан празника служена је у капели посвећеној празнику Обновљења храма светог великомученика Георгија, на имању Дунђерских Фантаст. Началствовао је протојереј Слободан Лазић, парох бечејски, уз саслужење протонамесника Милана Ичина, презвитера храма Светог великомученика Георгија у Бечеју, као и бечејских ђакона. После свете Литургије извршено је благосиљање славских дарова. За певницом су појали чланови Црквеног хора „Свети великомученик Георгијеˮ из Бечеја.