Светињама у походе: Најава поклоничких путовања у августу и септембру

Тумане, Нимник

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, 21. августа 2021. године, путовање у манастире Тумане и Нимник.

Косово и Метохија

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, од 27. до 29. августа 2021. године, путовање у манастире: Дечане, Пећку Патријаршију, Зочиште, Велику Хочу, Бањску и Свете Архангеле.

Хопово, Гргетег, Крушедол, Велика Ремета

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, 4. септембра 2021. године, путовање у манастире: Хопово, Гргетег, Крушедол и Велику Ремету.

Цариград

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, од 22. до 26. септембра 2021, поклоничко путовање светињама Цариграда: Света Софија, Хора, црква Светих Сергија и Вакха, Мирелион, Богородица Кириотиса, Христос Пантепоте, Света Теодосија.

Суково, Поганово, Темска, Ђунис, Свети Роман, Лешје

Служба за поклоничка путовања Епархије бачке Светињама у походе организује, од 25. до 26. септембра 2021. године, путовање у манастире: Суково, Поганово, Темска, Ђунис, Свети Роман и Лешје.