Црквени хор „Свети Јован Крститељ” из Бачке Паланке прославио славу

Црквени хор Свети Јован Крститељ из Бачке Паланке је у понедељак, 5. октобра 2020. године, на вечерњем богослужењу, у навечерје празника Зачећа Светог Јована Крститеља молитвено прославио своју крсну славу. Том приликом су освећени славски дарови. Вечерње богослужење је служио презвитер Радован Маљковић, уз саслужење ђакона Николе Дувњака. Отац Радован је после освећења славских дарова честитао хоровођи и члановима хора њихову славу, пожелевши им молитвено заступништво њиховог патрона, светог Јована Крститеља на корист наше свете Цркве. Од оснивања хора 1993. године, и првог певања на богослужењу, на празник Педесетнице исте године, хором успешно уметнички руководи професор Снежана Жујић, што сведоче многа признања у нашој држави и у иностранству.

[carousel_slide id=’18559′]