Могућност праћења директног преноса богослужењâ из Саборног храма у Новом Саду

Верни народ има могућност да слуша директан пренос богослужењâ из Саборног храма у Новом Саду путем програма радио-станицâ Епархије бачке (Беседа, Славословље, Тавор и Благовесник), као и путем стриминга на интернет порталу Информативне службе Епархије бачке.

Радним данима Јутрење почиње у 7 часова, а у наставку Часови. Средом и петком Литургија пређеосвећених Дарова почиње у 10 часова. Суботом Јутрење почиње у 7 часова, а у наставку света Литургија. Недељом и празником света Литургија почиње у 9 часова.

Почев од 22. марта, и убудуће, померена су вечерња богослужења у свим храмовима у Новом Саду, односно од понедељка до петка вечерња богослужења почињу у 16 часова.

Према новоуведеним мерама Владе Републике Србије, од 2. априла 2020. године забрањена су окупљања више од две особе у затвореном простору.

ПРЕНОС БОГОСЛУЖЕЊА УЖИВО