Божићни концерт одржан у Сомбору

Српска православна Црквена општина сомборска је организовала традиционални Божићни концерт 8. јануара 2020. године, на празник Саборa Пресвете Богородице, у дворани Градске куће у Сомбору.

Презвитер Срђан Нешић, секретар Црквене општине сомборске, поздравио је присутне и честитао Божић. На концерту су наступили: Дечја појачка група при храму Светога великомученика Георгија, којом диригује г. Владо Ђурковић, Музички састав Бедем, Женска певачка група Варошанке, мушке певачке групе Чауши и Варошани – Градског културно-уметничког друштва Раванград, Мешовити хор сомборског певачког друштва и хор Свети цар Константин и царица Јелена, којим диригује г. Милан Радишић. Водитељ програма је био Слободан Вукобратовић.

Публика је била у прилици да види и представу Витлејемска ноћ, коју су припремила деца из Основне школе Доситеј Обрадовић – ученици веронауке, предвођени вероучитељицом Марином Чернуш.

[carousel_slide id=’7485′]