Концерт хора „Свети Сава Горњокарловачки” из Мола на духовним свечаностима у Сегедину

По благослову Његовог Високопреосвештенства Епископа бачког др Иринеја, а на позив Црквене општине сегединске, 27. јуна 2021. године, црквени хор „Свети Сава Горњокарловачки” из Мола узео је учешће у оквиру свечаности посвећених Видовдану, које организује Црквена општина Сегедин. После одговарања на светој Литургији, хор је извео концерт духовне музике у храму посвећеном Преносу моштију Светог оца Николаја, на челу са хоровођом Оливером Ромић, и тиме одушевили присутне Србе који су за ову прилику пристигли из околних села поред Сегедина. Хористе је на овом путовању предводио секретар хора презвитер Србољуб Срдић, парох молски.